Sześciolatki - pożegnanie

Mając świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że konieczne jest dostosowanie pracy przedszkoli do aktualnej rzeczywistości, by mogły one świadczyć opiekę nad dziećmi w tym trudnym czasie dla nas wszystkich. Przedszkola, kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i opiekunów, funkcjonują zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie Wytycznych GIS.

Zgodnie z powyższym z przykrością informujemy iż zakończenie roku dla dzieci sześcioletnich w tym roku nie jest możliwe w takiej formie jak odbywało się to dotychczas.
Zapraszamy w dniach 23.06 - 24.06 w godzinach 9.00- 12.00 po odbiór książek i zdjęć które będą wydawane przez nauczycielki grupy Smerfów i Krasnali w tych dniach.

Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i optymizmu na każdy kolejny dzień.

Data dodania: 2020-06-04 10:30:25
Data edycji: 2020-06-04 10:34:17