Dzieci uczą rodziców w domu - Publiczne przedszkole nr 3 z Oddziałem integracyjnym w Oleśnie Administratorem Pana/i Danych jest Publiczne Przedszkole nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Oleśnie ,,Bajkowa Trójeczka" ul. Sądowa 5, 46-300 Olesno e-mail: pds3@olesno.pl. Dane kontaktowe IOD: Urszula Jeziorowska e -mail: iod.ppnr3olesno@grupaformat.pl
Ikona powiększania tekstu
Ikona pomniejszania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Dzieci uczą rodziców w domu

W odpowiedzi na zaistniaÅ‚Ä… sytuacjÄ™, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcÄ…c zachÄ™cić dzieci do przebywania w domu i naukÄ™, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczÄ… rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowaÅ‚o seriÄ™ materiaÅ‚ów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

W każdÄ… Å›rodÄ™ i każdy piÄ…tek na stronie internetowej www.crl.org.pl bÄ™dÄ… ukazywać siÄ™ materiaÅ‚y do pobrania caÅ‚kowicie za darmo. Zamieszczane lekcje bÄ™dÄ… obejmować tematykÄ™ zdrowego bezpieczeÅ„stwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji bÄ™dzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydÅ‚użenia okresu zamkniÄ™cia przedszkoli i szkóÅ‚ podstawowych.

Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiaÅ‚ów pn. „Jestem bezpiecznym uczeniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem". W paczce znajduje siÄ™ prezentacja multimedialna oraz 4 zadania do wykonania. By zachÄ™cić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki, Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi siÄ™ konkurs, w którym do wygrania sÄ… ciekawe nagrody.

By wziąć udziaÅ‚ w konkursie bÄ™dzie trzeba w komentarzu zamieÅ›cić zdjÄ™cie/zdjÄ™cia z wykonanymi zadaniami. SzczegóÅ‚owe informacje o konkursie już we wtorek 17 marca.

Materiały można pobrać pod adresem:

Data dodania: 2020-03-18 17:36:59
Data edycji: 2020-03-18 17:37:25

w OleÅ›nie „Bajkowa Trójeczka"