Dyżur wakacyjny w przedszkolu - zapisy

Drodzy Rodzice!

informujemy, iż w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 Publiczne Przedszkole nr 3 i Publiczne Przedszkole nr 4 w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi według ustalonego harmonogramu:

Publiczne Przedszkole nr 3 – Bajkowa Trójeczka– w lipcu

Publiczne Przedszkole nr 4 – w sierpniu.

Mamy świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, iż konieczne jest dostosowanie pracy przedszkoli do aktualnej rzeczywistości, by mogły one świadczyć opiekę nad dziećmi w tym trudnym dla rodziców powrocie do pracy.

Przedszkola, kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i opiekunów, będą funkcjonowały zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie  Wytycznych GIS.

Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkoli na najbliższe miesiące, prosimy Rodziców o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronach internetowych poszczególnych placówek, a także o kontakt z Dyrektorem w celu zgłoszenia dziecka. Zgłoszenia należy dokonać w terminie od 08.06.2020 do 19.06.2020r. drogą elektroniczną na adres e-mail danego przedszkola (Publiczne Przedszkole nr 3 – Bajkowa Trójeczka – ewaorzeszyn@interia.pl, Publiczne Przedszkole nr 4 – pp4ol@interka.pl ) lub osobiście w danej placówce składając zgłoszenie (załącznik nr 1) i oświadczenie (załącznik nr 2) zamieszczone poniżej.

W związku z reżimem sanitarnym ilość dzieci, jakie możemy przyjąć w tym okresie jest ograniczona. W przypadku gdy ilość zgłoszeń przewyższy liczbę wolnych miejsc, przedszkole będzie musiało podjąć decyzję o kolejności przyjęć mając na uwadze zapisy wytycznych GIS i MZ, zapewniając najwyższe środki ostrożności i mając na uwadze wartości nadrzędne, zdrowie, bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i opiekunów. Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, opiekunów w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.

Data dodania: 2020-06-03 21:27:27
Data edycji: 2020-06-03 21:33:44