Uwaga, koronawirus!

UWAGA! KORONAWIRUS

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, od 12 marca br. zajęcia w przedszkolach i szkołach podstawowych zostają zawieszone.

12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze.

Jeśli możesz, pozostaw swoje dziecko w domu.

Zawieszenie zajęć dotyczy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych (publicznych i niepublicznych).

Od poniedziałku (16 marca) do środy (25 marca) wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.

Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS.

Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora przedszkola, które będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola.

Uwaga!

W związku z zamknięciem placówek oświatowych do 25 marca 2020 r. rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy publicznych szkołach podstawowych na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2020/2021 oraz do szkół podstawowych zostanie przedłużona.

Nowe terminy zostaną podane wkrótce.

Data dodania: 2020-03-11 15:55:50
Data edycji: 2020-03-11 16:07:25