Informacja od fotografa dla rodziców dzieci, które idą do szkoły

Drodzy Rodzice, z racji sytuacji, w jakiej się znajdujemy, a tuż przed tak ważną dla Waszych Dzieci zmianą, jaką jest przejście z przedszkolaka na szkolniaka przychodzę do Was z propozycją wykonania pamiątkowych zdjęć.

Wszystko, co było ustalone i co miało pewien tradycyjny przebieg od lat, dziś musi ulec zmianie.

Proponuję Państwu spotkanie, aby wykonać zdjęcia Dzieci do Dyplomu ukończenia Przedszkola oraz legitymacji, jeżeli ktoś jeszcze nie posiada - dnia 10 czerwca (środa) o godz. 10 - 12 oraz tego samego dnia dla osób nie mogących dotrzeć w godzinach porannych 17- 18.

Proszę dzieci wystroić w klimacie szkolnym. Będzie widoczna cała postać. Bardzo proszę w miarę możliwości o opłacenie zdjęć tego dnia u mnie, aby ułatwić Paniom późniejszą pracę.

Dyplom Ukończenia Przedszkola A4 w teczce+ zdjęcie portretowe dziecka - 40 zł. legitymacja szkolna 10 zł. dla chętnych tablo ze zdjęciami i podpisami (imiona i nazwiska) całej grupy A4- 15 zł.

Na dyplomie w tym roku nie będzie zdjęcia zbiorowego, ponieważ przy jego wykonaniu nie jestem w stanie zapewnić odpowiednich odległości między dziećmi.

Bardzo proszę, aby podczas oczekiwania na swoją kolej zachować odpowiednie odległości według przepisów.

Zdjęcia będą odbywały się na terenie przedszkola.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Asia Hęcińska