Bajkowa Trójeczka wygrała konkurs i 5000 zł dla przedszkola!

Zajęliśmy I miejsce w konkursie „Niepodległość ”, zorganizowanym przez Play-Doh z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Tematem konkursu były patriotyczne prace plastyczne przy użyciu ciastoliny.

Praca przygotowana przez Publiczne Przedszkole nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Oleśnie zajęła I miejsce w konkursie!

Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na naszą pracę.

Co wygraliśmy:

• Zestaw zabawek od firmy Hasbro o łącznej wartości 5000 PLN dla zwycięskiej grupy przedszkolnej, które umilą każdemu dziecku czas spędzony w przedszkolu.
  • Roczny zapas ciastoliny Play-Doh dla zwycięskiej grupy przedszkolnej (tj. 360 sztuk tub ciastoliny Play-Doh).
  • Misie Endo dla zwycięskiej grupy przedszkolnej, które będą mogły powędrować z dzieckiem do domu lub towarzyszyć dzieciom w ich przedszkolnych przygodach.

Data dodania: 2019-01-07 22:30:24
Data edycji: 2019-03-03 12:43:23